Znajdziecie tu Państwo szereg informacji dotyczących naszej placówki. Życzymy miłego zwiedzania. :)

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Samorząd Uczniowski w SP 6 jest istotnym ogniwem oraz organizatorem życia szkoły. Skupia wszystkich uczniów, którzy co roku w wyborach demokratycznych wybierają Zarząd Samorządu.

PRZEWODNICZĄCA

PAULINA BUŁAT Z KL. VIB

ZASTĘPCY

JOANNA JANIŁ Z KL. VIA
ROKSANA SMAGOWICZ Z KL. VIB

Zapytacie, co robi Samorząd w szkole?
Samorząd Uczniowski działający przy naszej szkole, ma wiele zadań. Zajmuje się, m.in. organizacją dyżurów uczniów na przerwach. Dzięki temu koleżanki i koledzy czują się bezpiecznie, a dyżurni uczą się odpowiedzialności.
Pomaga organizować apele i szkolne uroczystości.
Organizuje akcje charytatywne, dyskoteki, konkursy i imprezy dla uczniów, np. Mikołajki itp.

Zebrania Samorządu Uczniowskiego odbywają się w każdą pierwszą środę miesiąca o godz. 15.30 w sali nr 6.

Apele porządkowe organizowane przez Samorząd Uczniowski odbywają się w każdy pierwszy czwartek miesiąca. Godziny ustalane są na bieżąco.

"Samorząd to nie tylko praca,
ale i walka.
Samorząd to walka
- w obronie porządnych, cichych i słabych
przeciw wrogom porządku
i niesprawiedliwości.
Jeden nie da rady,
ale z gromadą będą musieli się liczyć."

OPIEKUN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:

p. Bożena Rokicka

•O szkoleO patroniePracownicySukcesyDyrekcjaGrono pedagogicznePielęgniarka szkolnaKalendariumPublikacje nauczycieliSamorząd UczniowskiRada RodzicówOgłoszenia dla rodziców

strona główna  Wstecz  Do góry